Loading.....

top offer

Sommerferietilbud

Starte eller hvorfor ikke avslutte ferien med en uke på Sjusjøen. Tilbud på ukesleie i sommerferien (min 7 dager) med valgfri ankomstdag! Hytte inkl sluttrenhold fra 4990,-

Finn tilbud

Jul og Nyttår 2018/2019

Vi har åpnet for online booking i Jul og Nyttår. Bookingperioder; Jul 5 dager 22/12-27/12, Jul og Nyttår 14 dager 22/12/18-05/01/19 eller Nyttår 10 dager 27/10/18-06/01/19

Se hytter her

Vinter 2019 online nå!

Sikre deg drømmehytta for neste vinter. Alle prisklasser og kategorier.

Vinter 2019

Teste kul kubehytte i Natrudstilen!

Hyttetur 2-4 pers, lyst å teste noe nytt? Sjekk ut om den kule kubehytten Lilleborg er noe for dere!

Les mer

middle offer

R1632 3-4s Lilleborg Natrudstilen

2 Bedroom, Thu, 28 Jun - Sun, 1 Jul

Total Price: NOK 3950,- Continue

R0024 4-5s / Fjellrev Natrudstilen, cabin

2 Bedroom, Sat, 12 May - Sat, 19 May

Total Price: NOK 6360,- Continue

R0550 - 6-8s / Lykkebo Rømåsen

3 Bedroom, Mon, 30 Apr - Mon, 7 May

Total Price: NOK 6570,- Continue

R0529 - 6-7s / Blåfjell Rømåsen

3 Bedroom, Sun, 15 Jul - Sun, 22 Jul

Total Price: NOK 4990,- Continue

P0630 - 6s / Gløtta Sjusjøen

3 Bedroom, Sun, 10 Jun - Fri, 15 Jun

Total Price: NOK 5310,- Continue

P0555 6-7s Sjusjøen

3 Bedroom, Sun, 24 Mar - Sun, 31 Mar

Total Price: NOK 9930,- Continue

Gutubakken31

Sjusjøen

4 Bedroom, Sat, 19 May - Sat, 26 May

R0550 - 6-8s / Lykkebo

Rømåsen

3 Bedroom, Sat, 15 Sep - Sat, 22 Sep

R1330 - 12-15s

Natrudstilen

6 Bedroom, Thu, 7 Jun - Sat, 9 Jun

Kontakt

  • Telefon: +47 623 34 960
  • E-post: info@sjusjoen.no

Abonner på nyheter fra Sjusjoen.no

Mange spennende tilbud og nyheter i din mailboks!