Handlekurv
Error Msg.
Din reservasjon utløper om minutter
Soverom
Sengeplasser
WC
Avstand til - Skiløyper
Treff ()
«Fjelldokken» er en koselig hytte med nydelig utsikt beliggende i Rømåsen hytteområde. Det er fire soverom og ti sengeplasser i hytta. Tre av soverommene er i første etasje, og ett av de er i andre etasje. I andre etasje er det også en liten TV stue og en sofa. Det…
«Fjelldokken» er en koselig hytte med nydelig utsikt beliggende i Rømåsen hytteområde. Det er fire soverom og ti sengeplasser i hytta. Tre av soverommene er i første etasje, og ett av de er i andre etasje. I andre etasje er det også en liten TV stue og en sofa. Det finnes to bad med dusj og toalett. Vaskemaskin og oppvaskmaskin tilgjengelig.
Størrelse: 105 kvm.
Soverom 1: Dobbeltseng 150cm
Soverom 2: Familiekøye 90cm/150cm
Soverom 3: Enkeltseng 90cm
Soverom 4: Dobbeltseng 150cm og 2 enkeltsenger 90cm
Hytta ligger innenfor bommen på Rømåsen. Det er mulig å registrere sitt/sine kjøretøy før ankomst. Da slipper man å tenke på dette når man kommer til passeringen. Registrering og mer info finner du på www.youpark.no. Betaling for passering kun i perioden 1.november-1.mai.
Hytta ligger omtrent 100 meter fra nærmeste skiløype. Herfra kan du gå milevis på ski, eller kortere turer dersom det er å foretrekke. På sommeren og høsten finnes det også mange flotte turmuligheter både til fots og på sykkel.
Til Sjusjøen sentrum er det ca 5 km. Her finnes matbutikk, sportsbutikk med ski og sykkelutleie, restaurant og restaurant/bar.
Lillehammer ligger en halv times kjøretur fra Sjusjøen, og ca 40/45 minutters kjøretur fra Hunderfossen familiepark og Lilleputthammer.
Sjusjøen ligger i Ringsaker kommune og her finnes også mye fint å oppleve for liten og for stor. Blant annet Prøysenhuset og den nye fine Mjøsparken i Brumunddal er verdt et besøk. Og kanskje er en tur til Helgøya Klatrepark noe for deg.
4 Soverom
10 Sengeplasser
Oppvaskmaskin
Vaskemaskin
Peis
2 stk WC
Butikk: 5000 m
Alpinbakke (Sjusjøen skisenter): 100 m
m til langrenn: 100 m