Handlekurv
Error Msg.
Din reservasjon utløper om minutter
Soverom
Sengeplasser
WC
Avstand til - Skiløyper
Treff ()
Flott og koselig tømmerhytte med god standard. Nydelig utsikt! Hytta har fire soverom og sengeplasser til tolv personer. Det er ett bad i hver etasje. Badet i første etasje har dusj, badstue og toalett. Badet i andre etasje har dusj og toalett. I andre etasje er det en fin Tv-stue….
Flott og koselig tømmerhytte med god standard. Nydelig utsikt! Hytta har fire soverom og sengeplasser til tolv personer. Det er ett bad i hver etasje. Badet i første etasje har dusj, badstue og toalett. Badet i andre etasje har dusj og toalett. I andre etasje er det en fin Tv-stue.
Det er vannbåren gulvvarme i hele første etasje og på badet ei andre etasje. Interiøret er fra Hødnebø og Os trekultur.
Ski inn/ski ut.
Wifi tilgjengelig.
Soverom 1: Dobbeltseng 150cm
Soverom 2: 5 Enkeltsenger 90cm
Soverom 3: Familiekøye 90cm/150cm
Soverom 4: Køyeseng 90cm/90cm
Hytta ligger innenfor bommen på Rømåsen. Det er mulig å registrere sitt/sine kjøretøy før ankomst. Da slipper man å tenke på dette når man kommer til passeringen. Registrering og mer info finner du på www.youpark.no. Betaling for passering kun i perioden 1.november-1.mai.
Hytta ligger omtrent 500 meter fra nærmeste skiløype. Herfra kan du gå milevis på ski, eller kortere turer dersom det er å foretrekke. På sommeren og høsten finnes det også mange flotte turmuligheter både til fots og på sykkel.
Til Sjusjøen sentrum er det ca 6 km. Her finnes matbutikk, sportsbutikk med ski og sykkelutleie, restaurant og restaurant/bar.
Lillehammer ligger en halv times kjøretur fra Sjusjøen, og ca 40/45 minutters kjøretur fra Hunderfossen familiepark og Lilleputthammer.
Sjusjøen ligger i Ringsaker kommune og her finnes også mye fint å oppleve for liten og for stor. Blant annet Prøysenhuset og den nye fine Mjøsparken i Brumunddal er verdt et besøk. Og kanskje er en tur til Helgøya Klatrepark noe for deg.
Gratis Wifi
4 Soverom
12 Sengeplasser
Oppvaskmaskin
Vaskemaskin
Tørketrommel
Peis
Badstu
2 stk WC
120 m² (areal)
Butikk: 6000 m
Alpinbakke (Sjusjøen skisenter): 500 m
m til langrenn: 500 m