Lasting.....

Velkommen til Sjusjøen

Stedet som år etter år blir kåret til beste vinterdestinasjon i Norge.

Sjusjøen er inngangsporten til Fjell-Norge og med sitt stabile klima er området en av Norges beste helårsdestinasjoner. 2 timer fra Oslo eller 20 minutter fra Lillehammer finner du oss – 800 meter over havet. Området inviterer til aktiviteter for hele familien – her kan du velge og vrake! I november er skiløypene hos oss klare – som de første i landet. Og løypenettet er av beste kvalitet hele vinteren – ja faktisk helt til mai.

Finn din perfekte hytte
Vi har alle standarder, fra storhytter til små leiligheter!

R0984 - 14s / Månetoppen

R0984 - 14s / Månetoppen

1 Soverom, Thu, 19 Oct - Sun, 22 Oct

Totalpris: NOK 10240.00,-

R0055L - 8-10s

R0055L - 8-10s

1 Soverom, Fri, 25 Aug - Sun, 27 Aug

Totalpris: NOK 5126.00,-

R1123 - 5s / Utsikten

R1123 - 5s / Utsikten

1 Soverom, Sun, 20 Aug - Tue, 22 Aug

Totalpris: NOK 2865.00,-

P5273 - 9s

P5273 - 9s

1 Soverom, Fri, 29 Sep - Sun, 1 Oct

Totalpris: NOK 5772.00,-

PA4.4.3 - 6-7s

PA4.4.3 - 6-7s

1 Soverom, Sat, 30 Sep - Sat, 7 Oct

Totalpris: NOK 8996.00,-

R0986 - 12s / Vidsyn

R0986 - 12s / Vidsyn

1 Soverom, Thu, 5 Apr - Sun, 8 Apr

Totalpris: NOK 9617.00,-

Kontakt

  • Telefon: +47 623 34 960
  • E-post: info@sjusjoen.no

Abonner på nyhetsbrev

Du kan alltid abonnere via en lenke i nyhetsbrevet.

DIBS - Payments made easy
#