Lasting.....

Sjusjøen Uke 3 & uke 4

Ønsker dere møte vinterens første varmende solstråler i nypreparerte trikkeskinner? Ønsker dere rimelige priser og løypene for dere selv? Da bør dere besøke oss i uke 3 eller uke 4. Lei hytte/leilighet Torsdag - Søndag, Søndag-Torsdag, Lørdag-Lørdag eller Søndag-Søndag. Vi har noe ledig for alle!

Finn overnatting!

Romjul/Nyttår på Sjusjøen

Feire nyttår på Sjusjøen. Noen få ledige hytter og leiligheter igjen. Rabatterte priser!

Se ledige hytter!

Nå er skisesongen igang!

Nå er skisesongen igang! Se en liten film om ski på Sjusjøen.

Se film

Store hytter bookes først!

De store hyttene med 4-6 soverom bookes oftest veldig tidlig.

Se hyttene her

Finn din perfekte hytte
Vi har alle standarder, fra storhytter til små leiligheter!

R1632 3-4s Lilleborg

R1632 3-4s Lilleborg

1 Soverom, Fri, 22 Dec - Wed, 27 Dec

Totalpris: NOK 10065.00,-

Gutubakken 8

Gutubakken 8

1 Soverom, Tue, 26 Dec - Mon, 1 Jan

Totalpris: NOK 16442.00,-

R0002L - 8-9s / Leilighet

R0002L - 8-9s / Leilighet

1 Soverom, Sat, 10 Feb - Sat, 17 Feb

Totalpris: NOK 14026.00,-

H0022 - 8s / Heståsen (P9)

H0022 - 8s / Heståsen (P9)

1 Soverom, Sat, 10 Mar - Sat, 17 Mar

Totalpris: NOK 12538.00,-

R0043 4- 5s

R0043 4- 5s

1 Soverom, Sat, 20 Jan - Sat, 3 Feb

Totalpris: NOK 16759.00,-

R1123 - 5s / Utsikten

R1123 - 5s / Utsikten

1 Soverom, Thu, 11 Jan - Sun, 14 Jan

Totalpris: NOK 6728.00,-

Kontakt

  • Telefon: +47 623 34 960
  • E-post: info@sjusjoen.no

Abonner på nyheter fra Sjusjoen.no

Mange spennende tilbud og nyheter i din mailboks!

DIBS - Payments made easy
#